V pátek 13. 1. se ples navzdory datu, které někteří považují v pátek za smolné, rozjížděl mnohem rychleji než obvykle. Všichni byli lační tance. Když začala hrát kapela parket se vždycky hned zaplnil.
Plesu se zúčastnilo kolem dvou stovek lidí. Někteří přijeli až z Batelova. Při příchodu lidé chválili hodnotnou tombolu.
Také guláš byl jako obvykle vysoce hodnocen. A jak by také ne. Navázal na vynikající kvalitu našich gulášů, vařených šéfkuchařem Pepkem Procházkou, který ještě loni předával své kuchařské zkušenosti. Prodal se všechen a chutnal tak, že si jeden z hostů koupil tři porce a dalších deset si pak odnesl domů.
O dobrou zábavu a velký zájem o tanec se zasloužila kapela Preston. Hrála skvěle a nad ránem musela přidávat, protože se hostům nechtělo z parketu.

Text: Podle zpráv z doslechu zpracoval ŽeK
Foto: Tomáš Král