V pátek 16.1.2015 jsme jako každoročně pořádali (již ani nevím kolikátý) myslivecký ples. Prodejem vstupenek byl pověřen Martin Matoušek který již počátkem prosince tak jako každý rok hlásil: „Vyprodáno!“. Přípravy proběhly bez problémů, každý z členů již ví co se od něj čeká. Vaření guláše si letos vzala na starosti paní Nevrklová a byl opravdu vynikající. Patří ji tedy za to velký dík.
K tanci hrála skupina Preston.
Zcela náhodou se mi podařilo zajistit zajímavé zpestření plesu. Potkal jsem dva mladé lidi – Martina a Lídu – hráče na lesní roh. Martin hraje v Košické národní filharmonii, Lída v Národním divadle v Brně a zároveň studuje na JAMU. Je vítězkou několika mezinárodních soutěží ve hře na žesťové nástroje. S mým návrhem aby zahráli na našem plese ochotně souhlasili a jejich vystoupení bylo opravdovým zážitkem.
Na plese také předvedli svoje taneční představení ženy z Bílého Kamene.
Hosté se dobře bavili, bylo o ně dobře postaráno. Rychle zmizela i tradičně bohatá tombola(dva divočáci)atd… Pro ty co neměli v tombole štěstí byla připravena novinka – dražba dalšího kusu čené zvěře.

Myslím, že se letošní ples vydařil a již vyhlížíme další ples v roce 2016. Malá kaňka se ale bohužel v závěru plesu objevila. Zaúřadoval tam zloděj a my doufáme, že se dotyčný host na našem plese již nikdy neobjeví.

Na závěr patří poděkování všem členům našeho MS za podíl na organizaci plesu.

Karel Kolář
myslivecký hospodář