Tradiční  ples mysliveckého spolku Svatý Antonín se v letošním roce konal 19.ledna v kulturním domě Rantířov. Plesu předcházela výzdoba a příprava sálu. 

Účastníkům plesu k tanci a poslechu hrála již tradičně populární hudební skupina Preston, jejíž profesionální úroveň stále roste. Pořadatelé pro hosty  plesu připravili několik kulturních vložek v podobě vystoupení mladého tanečního páru Igora Růžičky a Žanet Jarolímkové z taneční školy Česká Lípa. Dalším hodnotným zpestřením plesu bylo vystoupení ženské taneční skupiny Kamenské ženy. Všechna vystoupení byla odměněna bouřlivým potleskem a kladným hodnocením publika.

Pořádající myslivci však dobře vědí, že nejen kulturou živ je člověk a proto pro hosty plesu  připravili vynikající zvěřinový guláš a široký výběr nápojů všeho druhu.

Po půlnoci byla losována tombola ve které na výherce čekalo 164 hodnotných cen.Závěrem musím napsat, že hosté letošní ples hodnotili velmi kladně o čemž svědčil stále zaplněný taneční parket a tlak na prodejce občerstvení všeho druhu. Ovšem, toto je cílem nás pořadatelů, protože spokojenost hostů je naší první prioritou.Již se opět těšíme a tímto naše příznivce zveme na další myslivecký ples, který se bude konat 11.ledna 2019 v kulturním domě obce  Rantířov.


Text a foto Pavel Kudrna