Každým rokem počátkem ledna se aktivita našeho mysliveckého spolku podřídí plánování a přípravě tradičního mysliveckého plesu. Letos se ples konal v pátek 11. ledna v kulturním domě obce Rantířov.V letošním roce nebyl sál zaplněn do posledního místa jak bývalo zvykem v předešlých letech, což ovšem nemělo vliv na dobrou náladu hostů a pořadatelů. Pro naše milé hosty jsme připravili bohaté občerstvení všeho druhu, tombolu, která čítala 176 hodnotných cen a k tanci jim hrála oblíbená hudební skupina Preston. Zpestřením večerního programu bylo vystoupení tanečního souboru Kamenské ženy, který opět nezklamal a tanečnice za jejich skvělé vystoupení odměnil bouřlivý potlesk. Taneční parket byl vždy zaplněn tanečními páry a hosté se příjemně bavili.Myslím si, že i letošní ples se vydařil, což mě potvrdili i mnozí účastníci. V příštím roce se myslivecký ples bude konat  opět v kulturním domě obce Rantířov v pátek 17. ledna . Těšíme se již na shledanou s našimi příznivci.                                                                  

Text a foto Pavel Kudrna